czwartek, 14 sierpnia 2014

Działka

Hejka :)

Nie było mnie dawno na blogu, bo wyjechałam na calutki miesiąc. Do końca wakacji zostało zaledwie kilkanaście dni. Czas upływa zdecydowanie za szybko. Obecnie mieszkam z dziadkami na działce i zbieram siły na kolejny, męczący rok szkolny. Przede mną trzecia klasa gimnazjum, której obawiam się najbardziej. Nauczyciele ostrzegają, że ten rok będzie jeszcze bardziej pracowity niż poprzedni. Mam nadzieję, że nie będzie, aż tak źle;)

Bardzo mi zależało, żeby sierpień był dla mnie miesiącem aktywnym. Tak też jest. Korzystając z tego, że jestem praktycznie cały czas na świeżym powietrzu, postanowiłam biegać. W poniedziałki, środy i piątki, czyli trzy razy w tygodniu po 10 kilometrów. Oprócz tego codziennie jeżdżę na rowerze i spaceruję:) Kocham ruch w każdej postaci ! :)
Oczywiście, nie odmawiam sobie wizyt w centrum handlowym. Bo jakie to wakacje bez nowych zdobyczy ? Tak więc, mój portfel , jak na razie nie ma nic wspólnego z pieniędzmi XD
Poza zakupowym szaleństwem i sportem czytam też książki (obecnie Grey'a), słucham muzyki. Ostatnio moim hitem jest "Undercover" Seleny Gomez.


Kilka osób prosiło mnie o dodanie posta o pielęgnacji moich włosów. Co o tym sądzicie ? Dajcie znać w komentarzach. Wpadajcie też na mojego instagrama, który jest moim poważnym uzależnieniem. Moja nazwa to " realweronika ".Buziaki,

Weronika